Прокурор Печерського району два дні святкував весілля – з тортом за 100 тис. грн, виступами Полякової з Пономарьовим та VIP-гостями

Автор: Оксана Тупальська
13:00 12.10.2023

Прокурор Печерського району Києва 31-річний Ростислав Ільницький за власним бажанням звільнився з роботи в Києві та поїхав святкувати гучне весілля до Львова. Його обраниця – 27-річна Роксолана Москва, колишня працівниця відділу кадрів Територіального управління ДБР у Львові. На банкеті у п’ятизірковому комплексі Emily Resort, неподалік Львова побували прокурори, колишні працівники правоохоронних органів, ДБР, податкової та депутати.

Прокурор Печерського району два дні святкував весілля – з тортом за 100 тис. грн, виступами Полякової з Пономарьовим та VIP-гостями
Світлодіодне освітлення

Романтику молодятам підпсували журналісти з видання Lviv.Media – бо вчасно зафіксували вартість та розмах банкету. Батько нареченої навіть просив їх не розказувати про побачене, казав, що допомагає армії, і свято ж в людей.

Наречена – донька відомої у Львові адвокатки та бізнеследі Богдани Москви та родичка колишньої дружини ексочільника ДБР Романа Труби.

«У перший день, за нашими даними, на весіллі у пари було понад 300 гостей. Для них виступали Олександр Пономарьов, Ольга Полякова, гурт “Дзвони сонця”. Ведучим свята був шоумен Григорій Решетнік. Другого дня гостей розважав Дзідзьо, було запрошено 500 осіб, святкування було оформлене в українському стилі, молода замість білої одягла вишивану сукню, а молодий переодягнувся в вишиванку», – розповідають розслідувачі.

Показали також світлину з багатоповерховим тортом, яким похвалилася в соцмережі Роксолана. Кажуть, коштує десерт близько 100 тисяч грн.

У списку гостей знайшли Святослава Мазурика – кажуть, чоловік з таким ім’ям та прізвищем працював у прокуратурі Києва та погорів на хабарі у $100 тис.  

Були також депутати Львівської міської ради Юрій Ломага та Олексій Різник,  екскерівник управління з організованою злочинністю МВС України у Львівській області Василь Телиця та звільнений з ДФС після розголосу історії з купівлею Maserati Сергій Мальков.

Нагадаємо, міністр внутрішніх справ Ігор Клименко вимагає значно збільшити штрафи для ресторанів за роботу у комендантську годину.

Великий Київ у Google News

підписатися