У контрабандистів вилучили партію щигликів, яких збирались вивезти на делікатеси

Автор: Галина Ворона
12:23 03.03

Держекоінспекція конфіскувала близько півтори сотні щиглів, яких хотіли вивезти на продаж за кордон, де їх пускають на делікатеси для багатих. Усіх вилучених пернатих, які, до слова, охороняються Бернською конвенцією, сьогодні випустять на волю.

У контрабандистів вилучили партію щигликів, яких збирались вивезти на делікатеси

Про це на своїй Facebook-сторінці розповів голова Держекоінспекції України Андрій Мальований.

За його словами, вчора інспекція Столичного округу отримала інформацію стосовно незаконного перевезення цих рідкісних птахів, які охороняються Бернською конвенцією, для подальшого продажу.

Сьогодні вранці оперативна група ДЕІ виїхала на місце, про яке йшлося у зверненні, та затримала браконьєрів. У порушників було вилучено коробки, в яких знаходилось близько півтори сотні птахів.

Наразі конфісковані щиглики знаходяться у Держекоінспекції в належних умовах. Інспектори готують матеріали щодо цього порушення для їх спрямування у правоохоронні органи.

Сьогодні о 15:00 птахів випустять у їх середовище проживання. Це буде відбуватися поблизу кінно-спортивного клубу “Магнат” (Липнева вул. 1, Чубинське, Київська область). 

Нагадаємо, раніше “Великий Київ” писав, що в Україні, зокрема на Київщині, діє контрабандне об’єднання з арабами на чолі, які платять українським птахоловам по 50 гривень за птицю. Під Києвом араби викупили кілька хат, де утримують виловлених птахів перед вивезенням. Українських птахів вивозять до арабських країн, де з їх язиків роблять паштети для багатих гурманів. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...