У КМДА розповіли, що чекає на маршруточну мафію та її інсинуації, та хто вийде на маршрути

Автор: Любава Лисичкіна
21:51 20.10

У столичній владі заявили, що на кожну інформаційну атаку і поширення абсурдних звинувачень будуть позиватися до суду.

У КМДА розповіли, що чекає на маршруточну мафію та її інсинуації, та хто вийде на маршрути

Як повідомив заступник голови КМДА Костянтин Усов, місто має твердий намір реформувати галузь пасажирських перевезень і захистити киян.

За його словами, у Києві маршруточна мафія вдалася до трощення автобусів, їхнього блокування та озброєних нападів.

“Блокували автобус КП «Київпастранс», через що люди 25 хвилин очікували на транспорт. Здійснили збройний напад на перевізника «Транссіті», в наслідок чого у одного співробітника – черепно-мозкова травма, у іншого – поранення кінцівок”, – нагадав Усов.

Посадовець зауважив, що мафія воює в 3-х площинах: фізичне насильство, юридичні диверсії та інформаційні атаки на менеджерів міста.  І додав, що долатимуть  інформаційні атаки і   абсурдні звинувачення будуть позовами до судових органів.

Крім цього Усов зазначив, що з 21-го маршруту, по яких місто розірвало договори з приватними перевізниками, 16 буде заміщено силами КП «Київпастранс». Це маршрути за номерами 157, 177, 178, 181, 182, 523, 542, 586, 575, 151, 410, 582, 249, 514, 498 та 228. По решті 7-ми відбувається юридичне оформлення документів, але вони теж будуть повернуті КП «Київпастранс». 

Нагадаємо, з вулиць Києва приберуть 172 нелегальні маршрутки. Як відомо,   влада Києва посилила вимоги до маршрутних перевізників. Серед нових умов – забезпечення більшої доступності автобусів для маломобільних пасажирів та людей із інвалідністю, заборона звукового та візуального забруднення, наявність не менше 5 спеціальних кнопок зупинки на вимогу тощо. Невдовзі одному із перевізників, який виграв конкурс на роботу за новими умовами і презентував новий транспорт, розгромили нові маршрутки з людьми.

Крім того, “озброєні” термометрами і бодікамерами інспектори вже почали перевіряти якість перевезень у маршрутках. Через це перевізники судитимуться з КМДА. 

Великий Київ у Google News

підписатися