У кінотеатрі «Братислава» відбудеться мистецький проєкт до Дня Героїв Небесної Сотні

Автор: Марія Супрун
13:43 15.02

18-20 лютого в кінотеатрі «Братислава» відбудеться мистецький проєкт «Роки війни та любові», присвячений Революції Гідності та війні на сході України.

У кінотеатрі «Братислава» відбудеться мистецький проєкт до Дня Героїв Небесної Сотні

Про це повідомив Департамент культури КМДА.

У ці дні для вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у Києві пройде низка культурно-мистецьких заходів, присвячених темам Революції Гідності та війни на сході України. Впродовж трьох днів кияни та гості міста матимуть нагоду відвідати фотовиставку із фондів Національного музею Революції Гідності, покази тематичних фільмів та поетичні читання.

Проєкт «Роки війни та любові», покликаний розповісти про те, чому війна, яка триває в Україні вже восьмий рік, не зламала і не може зламати волю українського народу. 

Програма

18 лютого, п’ятниця

  • 20:00 – 22:00 – експонування виставки фоторобіт «Любов під час війни» із фондів Національного музею Революції Гідності.
  • 17:00 – 20:00 – показ кінострічок про Революцію Гідності та війну на сході: «Небо падає», «Зима, що нас змінила. Коктейлі Грушевського», «Зима, що нас змінила. Межигір’я. Батіна хата», «Зима, що нас змінила. Небесна сотня».
  • 20:00 – 21:00 – урочисте відкриття проєкту «Роки війни та любові» за участю організаторів.  

19 лютого, субота

  • 13:00 – 21:00 – експонування виставки фоторобіт «Любов під час війни» із фондів Національного музею Революції Гідності.
  • 13:00 – 21:00 – показ кінострічок про Революцію Гідності та війну на сході України: «Переломний момент. Війна за демократію в Україні»,  «Крим. Як це було», «Кіборги. Герої не вмирають», «Позивний Бандерас».
  • 15:00 – 17:00 – виступ українських поетів «Почайнинські читання». Митці прочитають вірші, присвячені Майдану, Небесній Сотні, війні на сході України.

20 лютого, неділя

  •  13:00 – 21:00 – експонування виставки фоторобіт «Любов під час війни» із фондів Національного музею Революції Гідності.
  • 13:00 – 16:00 – показ кінострічок про Революцію Гідності та війну на сході України «Вона та війна», «Донбас».

Місце проведення: вул. Олександра Архипенка, 5, кінотеатр «Братислава».

Вхід до кінотеатру «Братислава» – вільний.

Відповідно до карантинних вимог, відвідувачам потрібно мати з собою сертифікат вакцинації, документ про одужання від коронавірусу або негативний результат тесту.

Нагадаємо, сьогодні, 15 лютого, річниця виведення військ з Афганістану: відзнаки киянам-афганцям та заходи в Києві.

Великий Київ у Google News

підписатися