У Кагарлицькій райдержадміністрації новий голова

17:43 22.04

Ігоря Будюка призначено головою Кагарлицької РДА. Відповідне розпорядження підписав президент України Володимир Зеленський.

У Кагарлицькій райдержадміністрації новий голова

Як повідомляє прес-служба, сьогодні т.в.о. голови КОГА Василь Володін здійснив  робочий візит до Кагарлицького району, де представив нового керівника.

Перед вами, як керівником району, сьогодні стоїть чимало завдань. Це і питання, пов’язані з карантинними обмеженнями, і питання благоустрою району, і чимало питань у сферах охорони здоров’я, освіти, інфраструктури. Переконаний, спільними зусиллями з депутатським корпусом, сільськими і селищними головами, керівниками місцевих органів влади, представниками бізнесу та громади вам вдасться досягти найвищих результатів для успішного і перспективного розвитку рідного краю”, – зазначив Володін.

Будюк Ігор Сергійович народився 23 липня 1990 року у м. Кагарлик Київської області. Має дві вищі освіти за спеціальністю «Правознавство» та «Менеджмент організацій». До  призначення на посаду голови Кагарлицької РДА працював 6 років директором колективного підприємства «УСПІХ» (м. Кагарлик).

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Як повідомлялося раніше, “ділки” залишили медиків Київщини без захисту, а хворих – без апаратів ШВЛ.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...