У Харкові проведуть позачергову сесію міськради з метою увічнити пам’ять Кернеса

14:57 28.12.2020

У Харкові 30 грудня пройде друга сесія Харківської міської ради і перша після похорону міського голови Геннадія Кернеса.

У Харкові проведуть позачергову сесію міськради з метою увічнити пам’ять Кернеса

Відповідне розпорядження підписав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов.

Так, до проекту порядку денного включено 21 питання, перше з них – “Про увічнення пам’яті Харківського міського голови Кернеса Г.А.”.

При цьому в документі не уточнюється, як саме депутати збираються увічнити пам’ять померлого мера. Ймовірно, пропозиції лунатимуть під час самого засідання.

Нагадаємо, Геннадій Кернес у вересні захворів на коронавірус і був госпіталізований у клініку Шаріте у Берліні. На місцевих виборах Харківського міського голови, що відбулись у жовтні, за Кернеса віддали свої голоси 60,34% містян. У середині грудня стало відомо, що у Кернеса відмовили нирки, його підключили до системи діалізу. У ніч на 17 грудня Геннадій Кернес помер.

23 грудня у Харкові попрощалися з Геннадієм Кернесом. Був присутній мер Києва Віталій Кличко. Віддати шану меру прийшли близько 110 тисяч осіб. Черга до оперного театру, де проходила церемонія, розтягнулася на кілька сотень метрів. Коли виносили тіло, люди скандували “спасибі” та аплодували (ФОТО, ВІДЕО).

Читайте також: Кличко робив селфі з дівчиною на похоронах Кернеса (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися