Кличко робив селфі з дівчиною на похоронах Кернеса (ФОТО)

09:20 24.12.2020

Вчора, 23 грудня, у Харкові проходила церемонія прощання з міським очільником Геннадієм Кернесом, який помер через ускладнення від Covid-19. На похоронах також був присутній мер Києва Віталій Кличко, якого “спіймали” на недоречному для події занятті – він робив селфі з дівчиною.

Кличко робив селфі з дівчиною на похоронах Кернеса (ФОТО) Фото: Думская

Фото опублікувала “Думская“.

Найімовірніше це була прихильниця Кличка, яка попросила сфотографуватися. А Кличко не відмовив дівчині, незважаючи на невідповідну для такого заняття обстановку.

Нагадаємо, Геннадій Кернес у вересні захворів на коронавірус і був госпіталізований у клініку Шаріте у Берліні. На місцевих виборах Харківського міського голови, що відбулись у жовтні, за Кернеса віддали свої голоси 60,34% містян. У середині грудня стало відомо, що у Кернеса відмовили нирки, його підключили до системи діалізу. У ніч на 17 грудня Геннадій Кернес помер.

23 грудня у Харкові попрощалися з Геннадієм Кернесом. Був присутній мер Києва Віталій Кличко. Віддати шану меру прийшли близько 110 тисяч осіб. Черга до оперного театру, де проходила церемонія, розтягнулася на кілька сотень метрів. Коли виносили тіло, люди скандували “спасибі” та аплодували (ФОТО, ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися