У Гостомелі прощатимуться з загиблою під Бахмутом Тетяною Фесенко з позивним «Мурка»

Автор: Любава Лисичкіна
12:07 11.03.2023

Захисниця служила разом з чоловіком, який написав, що його жінка стала ангелом. Разом з тим він згадав про їхню спільну доньку, яка тепер буде виховуватись без матері.

У Гостомелі прощатимуться з загиблою під Бахмутом Тетяною Фесенко з позивним «Мурка»
Про загибель військової повідомила волонтерка Юлія Кухова, а про прощання – Влад Логвиненко.
 
Відомо, що Тетяна Фесенко з позивним «Мурка» загинула 5 березня на війні з російськими фашистами під Бахмутом.  У жінку, яка перебувала в окопі, потрапив снаряд. У цей час її чоловік отримав контузію, проте доповз до коханої й 2,5 км ніс її разом із кумами до пункту евакуації.
 
Гостомельчанка пішла на фронт захищати Україну з першого дня війни, 24 лютого. Вона добровільно воювала у розвідувальному батальйоні пліч-опліч зі своїм чоловіком.
 
Захисниці було 30 років.  У 2014 році Тетяна познайомилася з майбутнім чоловіком, проте незабаром Володимир пішов на фронт добровольцем. Після повернення з АТО пара одружилася й у них народилася донька. Жили вони у Мостищах на Київщині, а три роки тому переїхали у столицю.
 
24 лютого Тетяна та її чоловік відправили свою дитину з рідною їм людиною за кордон і дали їй нотаріальну довіреність на випадок того, якщо обидвоє загинуть, щоб вона могла законно удочерити їх 8-річну дочку. 
«Я втратив свою красуню, найкращу у світі дружину та матір нашої доньки. Вона стала ангелом, який буде дивитися на мене та нашу доньку, та завжди буде поруч у наших сердечках. Я обов’язково зустрінусь з тобою, моя кохана Мурочка», – написав у соцмережі Володимир.
 
Прощання з Героїнею відбудеться 11 березня в Гостомелі на Алеї Слави о 14:00.
 
Підтримати родину можна також тут:
5355 2802 1152 8151 – (Мама) Приходько Світлана Павлівна
 

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин