У госпіталі “Лісова поляна” почали лікувати психічні розлади у ветеранів

Автор: Галина Ворона
21:11 15.02

У госпіталі ветеранів війни “Лісова Поляна” з’явилось відділення, де ветерани зможуть пройти лікування розладів, пов’язаних з надзвичайною психологічною напругою, наслідками черепно-мозкових травм, контузіями.

У госпіталі “Лісова поляна” почали лікувати психічні розлади у ветеранів

Як повідомляє Мінветеранів, відсьогодні у госпіталі ветеранів війни “Лісова поляна” на базі Центру ментального здоров’я запрацював тренінговий центр та нове відділення лікування стресасоційованих розладів.

Центр, який стане навчальною платформою для інших госпіталів, відкрито у рамках першого етапу реалізації Стратегії розвитку ветеранського лікувального закладу.

У відділенні ветерани зможуть пройти лікування розладів, пов’язаних з надзвичайною психологічною напругою, наслідками черепно-мозкових травм, контузіями.

Наразі в Україні не розвинута система закладів для надання спеціалізованої допомоги ветеранам, підходи до реабілітації не є уніфікованими та часто використовуються бездоказові методики”, – зазначила головний лікар госпіталю ветеранів війни “Лісова Поляна” Ксенія Возніцина.

За сприяння Центру стандарти такої допомоги поширюватимуться у медичних закладах цього профілю по усій території країни.

2019 року на базі госпіталю для ветеранів “Лісова Поляна” Міністерства охорони здоров’я був створений Центр психічного здоров’я і реабілітації ветеранів війни. Лікуватися у Центрі можуть військовослужбовці-учасники бойових дій, добровольці, а також особи, що пережили полон і тортури.

Читайте також: Ветеран АТО змайстрував у Борисполі триметрового Оптімуса Прайма (ФОТО)  

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...