У французьких Каннах відкрили Український дім і назвали площу на честь Тараса Шевченка

Автор: Галина Ворона
05:30 17.05

У французьких Каннах відбулось одразу дві події на підтримку України: у місті відкрили Український дім та перейменували площу в честь українського поета Тараса Шевченка.

У французьких Каннах відкрили Український дім і назвали площу на честь Тараса Шевченка

Про це повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики.

Урочиста церемонія перейменування затишної площі в Каннах на честь українського поета Тараса Шевченка відбулась 15 травня 2022 року за участі посла України у Франції Вадима Омельченка, мера міста Канни, президента Асоціації мерів міст Франції Давіда Лізнара, а також активістів франко-українських асоціацій, місцевих політичних і громадських діячів і українських родин, які знайшли прихисток у Каннах та околицях.

У МКІП зазначають, що відкриття Українського дому – це логічне продовження потужної мобілізації місцевих жителів та влади міста на підтримку українського народу та України.

Тепер у Каннах є місце зустрічі українців: місце мистецьких подій, взаємопідтримки, прихистку й справжньої солідарності”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Дніпрі тепер замість Абхазької, Кабардинської, Кронштадтської вулиць з’явилися Ірпінська, Гостомелська та Бородянська

Нагадаємо, Іспанці перейменували своє містечко на Україну, а його вулиці – на Київську, Маріупольську, Харківську, Херсонську та Одеську.

Великий Київ у Google News

підписатися