У Флоренції відкриють пам’ятник Тарасу Шевченку – як виглядатиме (ФОТО)

Автор: Марія Супрун
13:30 08.03

До річниці з дня народження в італійському місті Флоренція відкриють пам’ятник українському поету та художнику Тарасу Шевченку.

У Флоренції відкриють пам’ятник Тарасу Шевченку – як виглядатиме (ФОТО) Фото: Facebook Dimitri Volovnykiv

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко.

Флоренція є містом-побратимом Києва. Кілька років ми працювали над тим, щоб у Флоренції встановили пам’ятник Тарасу Григоровичу Шевченку. І ось цього року пам’ятник великому Кобзареві відкриють. Ми вдячні нашим італійським друзям. Це важлива подія для Києва і України. Адже частина нашої історії та культури буде тепер і у відомому італійському місті, яке відвідують мільйони туристів з усього світу”, – підкреслив Кличко.

Скульптуру видатного українського письменника встановлять на території бібліотеки делле Облате. Це історичний комплекс XVI століття, розташований поруч із головним собором Санта Марія дель Фйоре. Її вже відвантажили та встановили на місці відкриття (фото Facebook Dimitri Volovnykiv).

Нагадаємо, 11 лютого Київрада підтримала рішення про передачу пам’ятника Тарасу Шевченку до Флоренції. Скульптура Шевченка створена за кошти меценатів.

Зазначимо, що кілька років тому в Києві на Володимирській гірці встановили пам’ятник видатному італійському поету Данте Аліг’єрі, який народився у Флоренції.

Як повідомлялося раніше, за кордоном нарахували рекордну кількість пам’ятників Шевченку.

Великий Київ у Google News

підписатися