У дитсадку на Солом’янці будуть ясла та інклюзивні групи

Автор: Галина Ворона
15:44 07.09

Дитячий садочок на Відрадному масиві прийматиме діток від 1 року та дітей із інвалідністю. Для цього в закладі відкрито 2 спеціальні групи для дітей із порушенням мовлення та 2 спеціальні групи для дітей із порушенням опорно-рухового апарату.

У дитсадку на Солом’янці будуть ясла та інклюзивні групи

Як розповів заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, відповідне рішення сьогодні прийняла бюджетна комісія Київради, змінивши тип і найменування в дошкільному навчальному закладі № 168.

Після підтримання цього рішення депутатами Київради на пленарному засіданні заклад перетворять на ясла-садок комбінованого типу № 168 “Карамелька”.

За словами чиновника, завдяки такому рішенню у столиці не тільки продовжують приводити типи закладів освіти до нового освітнього законодавства України, а й розширюють їхні можливості.

Нагадаємо, дитячий садок № 168 на Відрадному масиві Солом’янського району планували звести ще майже 40 років тому і до минулого року об’єкт вважався довгобудом.

Минулого року його нарешті добудували. Новий сучасний заклад на три поверхи розраховано на 260 дітей – 14 груп. Садок має систему внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, охоронну сигналізацію, домофонний зв’язок біля входів на територію та в будівлю. Приміщення ж дошкільного закладу облаштоване і для маломобільних відвідувачів: тут є пандуси, ліфт та заїзди з пониженням бортових каменів.

Великий Київ у Google News

підписатися