Було місце для безхатченків, а тепер яскравий дитсадок: новий заклад на Відрадному (ФОТО)

18:07 21.10.2020

Новий дитячий садок № 168 відкрився на Відрадному у Солом’янському районі столиці. Сучасний садок – на три поверхи і розрахований на 260 дітей – 14 груп. Будуть тут і окремі спеціальні групи для дітей із порушеннями опорно-рухового апарату. Прийматиме дітей дошкільний заклад уже з листопада. Наразі ж батьки можуть записувати своїх дітлахів в електронну чергу.

Було місце для безхатченків, а тепер яскравий дитсадок: новий заклад на Відрадному (ФОТО)

Про це повідомляє КМДА.

Цей садок, на вулиці Вацлава Гавела, планували збудувати ще майже 40 років тому. Але об’єкт не завершили. І він десятки років стояв, як недобудова. Та був фактично місцем проживання для безхатченків. Ми добудували садок, облаштували його і вводимо в експлуатацію”, – сказав під час відкриття мер Києва Віталій Кличко.

Садок – зручний, комфортний та яскравий, має сучасний фасад та інтер’єр. Тут є басейн, величезні спортивна та актова зали з новеньким обладнанням. Є сучасна кухня і медичний блок, кабінети логопеда і психолога.

Також у ньому встановили систему внутрішнього та зовнішнього відеоспостереження, охоронну сигналізацію, домофонний зв’язок на вході на територію садка та в його будівлю. Дошкільний заклад має велику територію з ігровими майданчиками на свіжому повітрі, тіньовими навісами.

Приміщення дошкільного закладу зручне і для маломобільних відвідувачів. Тут облаштовані пандуси, ліфт, заїзди з пониженням бортових каменів.

Крім того, дитсадок – енергоефективний. Будівля утеплена і має сучасні системи вентиляції та опалення. Все освітлення в приміщеннях – енергозберігаюче. 

Нагадаємо, у Подільському районі невдовзі планують відкрити дитсадок європейського рівня (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися