У двох парках розгорнули фан-зони на час Олімпійських ігор – де вболівати за наших

Автор: Галина Ворона
14:13 24.07

У Сирецькому парку та Місті спорту (Гідропарк) з’явилися фан-зони, де усі охочі можуть спостерігати за спортивними баталіями на ХХХІІ літніх Олімпійських іграх у Токіо, підтримуючи наших спортсменів. Крім цього, тут проведуть 53 майстер-класи з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

У двох парках розгорнули фан-зони на час Олімпійських ігор – де вболівати за наших

Про це повідомила заступниця голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Олена Говорова під час перевірки роботи фан-зони у Гідропарку.

Вона додала, що окрім трансляції Олімпійських ігор, на території фан-зон дитячо-юнацькі спортивні школи м. Києва, громадські організації спортивної спрямованості проведуть 53 майстер-класи з олімпійських та неолімпійських видів спорту. Зокрема, у Сирецькому парку – 20 майстер-класів, у Місті спорту – 33.

На фан-зонах представлені такі види спорту: академічне веслування, акробатика, армреслінг, баскетбол, бокс, веслувальний слалом, волейбол пляжний, гандбол, гімнастика спортивна, дзюдо, кікбоксинг WTA, парашутний спорт, плавання, регбі, роликовий спорт, спортивна боротьба (вільна та греко-римська), теніс, тхеквондо ВТФ, фехтування, футбол, художня гімнастика.

Запрошую всіх киян та гостей міста долучитися до перегляду ХХХІІ літніх Олімпійських ігор та підтримати українських спортсменів”, – додала Олена Говорова.

Фан-зони працюватимуть, доки триватимуть Олімпійські ігри – до 8 серпня.

Читайте також: Олімпіада в картинках: корейський канал команду Румунії асоціює з Дракулою, а України — з ЧАЕС 

Нагадаємо, 23 липня в Токіо розпочалися ХХХІІ літні Олімпійські Ігри. За найвищі нагороди Олімпіади змагатимуться 156 українських спортсменів, які будуть представлені у 25 видах спорту (30-ти дисциплінах), серед них 38 спортсменів-киян виборюватимуть нагороди у 14 видах спорту. 

Першу олімпійську медаль в Токіо принесла дебютантка Ігор Дар’я Білодід. Ця нагорода стала першою в історії Незалежної України у жіночому дзюдо! 

Великий Київ у Google News

підписатися