У Дніпровському районі з’явився заказник “Озеро Малинівка”

Автор: Галина Ворона
18:38 15.05

Територію озера Малинівка з прибережною захисною смугою, де кияни люблять відпочивати, рибалити, купатись, оголошено ландшафтним заказником місцевого значення. Це місце також є домівкою для багатьох видів амфібій та птахів, значна кількість яких є рідкісними або зникаючими

У Дніпровському районі з’явився заказник “Озеро Малинівка”

Як повідомляє Київська міська рада, таке рішення прийняли депутати на вчорашньому засіданні задля збереження ландшафтного та ботанічного різноманіття території.

Площа ландшафтного заказника місцевого значення заказника “Озеро Малинівка” орієнтовною становить 4 га.

За словами депутата Київської міської ради Дениса Москаля, який ініціював рішення, озеро Малинівка – це натуральне евтрофне озеро, що охороняється згідно з додатком до резолюції Бернської конвенції.

Водойма також має важливе значення у формуванні мікроклімату району. Необхідно зберегти ландшафтне, ботанічне та зоологічне різноманіття цінного природного комплексу озера Малинівка та його прибережної захисної смуги на території Дніпровського району. Територія об’єкту є місцем проживання трьох видів амфібій, водночас середовищем для гніздування багатьох видів птахів, значна кількість яких є рідкісними або зникаючими“, – зауважив він.

Проєкт розроблений науковцями організації “Благодійний фонд Дніпровського району міста Києва “Київський еколого-культурний центр”.

Читайте також: Окупанти знищують унікальну Кінбурнську косу, під загрозою поле диких орхідей

Нагадаємо, на Київщині зафіксували найбільше випадків екоциду з боку РФ.

Великий Київ у Google News

підписатися