У Центрі зайнятості розповіли, який середній розмір зарплати у вакансіях, отриманих від роботодавців Києва

Автор: Любава Лисичкіна
06:39 07.04.2023

Так, середній розмір заробітної плати у вакансіях, отриманих від роботодавців Києва, минулого року становив 10-11 тис. грн. 

У Центрі зайнятості розповіли, який середній розмір зарплати у вакансіях, отриманих від роботодавців Києва Фото: ілюстративне
оренда квартири Київ

Про це розповіла заступниця директора Київського міського центру зайнятості Людмила Мушинська.

 У 2023 році він підвищився та в березні вже становить 13,5 тис. грн. При цьому частка вакансій з мінімальною заробітною платою, яка в 2021 році становила 22% від загальної кількості вакансій, на сьогодні зменшилась до 15%.

За словами Мушинської, у Центрі є пропозиції роботи з досить високим рівнем заробітної плати так, 90–110 тис грн. роботодавці готові платити інженерам-програмістам та спеціалістам в ІТ-сфері, 42 тис. грн – лікарю з медицини невідкладних станів, 35-40 тис. грн – кваліфікованим авторемонтникам та слюсарям з ремонту колісних засобів.

Крім цього, посадовиця зауважила, що з червня 2022 року підприємствами – організаторами громадських робіт та Київським міським центром зайнятості було укладено 7 договорів, за якими до участі в громадських роботах було залучено 153 безробітних. Невеликі об’єми таких робіт у столиці пояснюються тим, що роботодавці не могли гарантувати безпеку безробітних під час виконання громадських робіт при повітряних тривогах та ракетних обстрілах.

Відомо, що 350 тонн гуманітарки, яку блокували на столичному складі, почали розподіляти за призначенням.

Великий Київ у Google News

підписатися