У Чорнобилі оголосили пошук фотографій “живої” зони відчуження

Автор: Галина Ворона
00:02 28.02

Цього року виповнюється 35 років з моменту найбільшої катастрофи в історії людства — Чорнобильської. Щоб не допустити забуття цієї важливої дати та її уроків, ЧАЕС оголошує масштабну акцію з пошуку фотографій з 1986 року, на яких зображені колись живі місця, які зараз знаходяться у зоні відчуження.

У Чорнобилі оголосили пошук фотографій “живої” зони відчуження

Як розповіли на Facebook-сторінці Державного агентства України з управління зоною відчуження, це може бути звичайне фото з вулиць Прип’яті, випадковий кадр Чорнобильської АЕС, хроніка евакуації, чи будь-яке інше фото, яке б розповіло частину історії 1986-го.

Якщо ви маєте подібні фото і хотіли б ними поділитися:

1. Цифрові (скановані) фотографії надсилайте на адресу [email protected]

2. Паперові фото та проявлені плівки надсилайте на поштову адресу: а/с 11, місто Славутич Київської області, 07101, з поміткою «Для ВМСІ». Надіслані вами фото та плівки будуть обов’язково повернуті за вказаними адресами після сканування!

Ми поважаємо авторське право та ваші емоції до надісланих фотографій, тож будемо раді дізнатися, кому належать фото, хто на них зображений та, можливо, почути історію, яку криє у собі кожен знятий кадр”, – йдеться у повідомленні агентства.

Усі фото будуть занесені в архів Чорнобильської АЕС та опубліковані на сайті станції, а також у її соціальних мережах з обов’язковим зазначенням авторства.

Більш детальну інформацію можна дізнатись у робочий час за телефонами (04593) 42254, 43580 або е-поштою [email protected]

Читайте також: У ЧАЕС випробують корейські технології дезактивації радіації

Нагадаємо, для Чорнобильської зони створили перший особливий логотип. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...