Для Чорнобильської зони створили перший у світі невічний логотип

19:18 19.02

Креативна агенція Вanda, яка раніше створила бренд Ukraine Now, розробила новий офіційний логотип для Чорнобильської зони. Його мета – показати, як трансформується зона відчуження та якою вона буде через 10, 20, 30, 40 років.

Для Чорнобильської зони створили перший у світі невічний логотип

Проект представили 19 лютого.

Міста Чорнобильської зони поступово зникають: їх руйнує час та поглинає природа. А це означає, що з часом у людей зникне можливість побачити прямі наслідки катастрофи. Ми вирішили створити брендинг Зони відчуження, щоб привернути увагу до зникнення місць пам’яті. Бо хочемо, щоб люди встигли побачити все наживо. Побачити та вивчити важливий урок: кожна дія має наслідок. За основу логотипу взяли форму поверхні реактора, з якого все почалося”, – пояснюють свій задум у Вanda.

За словами розробників, коли вони шукали сильний візуальний образ, який би змусив людей замислитися, то зрозуміли, що стандартний логотип не буде мати достатньої сили: статична піктограма не в змозі вмістити в собі таке важливе повідомлення. Так створили перший у світі невічний логотип. 

За основу логотипу взяли форму поверхні реактора, з якого все почалося.

Це відправна точка існування лого, наче це логотип Чорнобиля’86. Із кожним роком зображення змінюється та поступово зникає. Кінцева точка існування лого — 2064 рік, коли Чорнобильську електростанцію буде повністю виведено з експлуатації”, – пояснюють автори.

Нова візуальна система, змінюючись кожного року, дає можливість поєднувати минуле та майбутнє в одному просторі, тим самим нагадуючи про вплив минулого на сьогодення.

Зміни будуть відбуватися не 1 січня, а кожного 26 квітня. Відтепер новий рік у Чорнобилі буде починатися саме в цей день”, – пишуть розробники.

Разом зі студією Other Land та Orient Web Development автори також створили новий сайт Чорнобильської зони. Його основна ідея також полягає у перетині часів: минулого, теперішнього та майбутнього. Таким чином, на сайті користувачі можуть подорожувати у часі.

Нагадаємо, в травні 2018 року Кабмін затвердив єдиний бренд Украіни Ukraine NOW UA, покликаний стати основою промоції країни в світі. Цей бренд розробило українське агентство Banda, визнане пізніше кращим в світі в 2018 році. Згодом і сам бренд Ukraine NОW завоював дві премії в конкурсі Awards Ukraine 2019.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...