У Бучі відкрили станцію з переробки будівельних відходів

Автор: Галина Ворона
03:53 19.04

У Бучі відкрили інноваційний майданчик для переробки будівельних відходів, що накопичились внаслідок руйнувань росіянами під час окупації.

У Бучі відкрили станцію з переробки будівельних відходів
Світлодіодне освітлення

Про це повідомляє Бучанська міська рада.

На станції будуть подрібнювати та сортувати відходи за фракціями, а кінцевий продукт — перепрофілювати для потреб громади.

Як зазначається, майданчик у Бучі – один з перших в Україні стійких і повноцінних об’єктів із переробки сміття такого виду. На відкриття майданчика завітав Петер Вагнер — Голова Служби зовнішньополітичних інструментів Європейської комісії.

За підрахунками місцевої влади, у громаді залишилося близько 75 тисяч кубометрів будівельних відходів після демонтажу зруйнованих об’єктів. Відтепер утилізацією та переробкою цих відходів займатиметься КП “Бучасервіс”.

Цей проєкт – важливий крок у відновленні та мінімізації впливу шкідливих речовин на довкілля, кажуть в місцевій адміністрації.

Майже все обладнання для роботи майданчика надала UNDP Ukraine. Проєкт реалізовано спільними зусиллями Бучанської міськради, Програми розвитку ООН та за підтримки ЄС.

Читайте також: Громади Київщини отримають десятки спецмашин від уряду Японії та ЄС 

Нагадаємо, корейська компанія допоможе добудувати садочок у Бучі, який був пошкоджений під час окупації міста.

Великий Київ у Google News

підписатися