У Бучі почали ексгумацію тіл з братської могили біля церкви (ФОТОРЕПОРТАЖ)

17:00 08.04

В Бучі на Київщині окупанти вбивали й катували людей, а тіла скидали в братські могили. Одну з них виявили прямо біля біля церкви Андрія Первозванного і всіх святих.

У Бучі почали ексгумацію тіл з братської могили біля церкви (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Сьогодні, 8 квітня, біля храму розпочалася ексгумація тіл, щоб ідентифікувати людей та встановити обставини їхньої смерті.

На місці побував кореспондент “ВК”.

З братської могили дістали десятки тіл (за словами Генпрокурора Ірини Венедіктової, їх тут близько 67).

Кожне оглядають судмедексперти, криміналісти, слідчі та прокурори. З тих, кого дістали, в більшості вогнепальні та осколкові поранення від вибухів, від деяких лишились лише фрагменти.

Частина загиблих були з документами, решту ж доведеться впізнавати родичам по одягу чи інших ознаках та ідентифікувати по ДНК.

Тут багато місцевих мешканців та родичів загиблих, які не стримують сліз.

Також присутній капелан.

Нагадаємо, 1 квітня міський голова Бучі Анатолій Федорук заявив про звільнення міста від російських окупантів. Після цього почала відкриватися інформація про звірства, які скоїли в окупованому місті російські військові. Зокрема, було виявили братську могилу, де поховали майже 300 людей; по вулицях лежать десятки трупів, деякі із них із зав’язаними за спиною руками. Також виявляли тіла оголених жінок.

Загалом в Бучі знайшли три місця масових розстрілів людей, окупанти також вбили вагітну жінку з дітьми.

Відомо також, що російські фашисти три тижні жили у дитячому таборі “Пролісок” під Бучею. Після їхнього відступу у підвалі одного з корпусів було знайдено 5 трупів чоловіків із слідами катування та зав’язаними за спиною руками. Поліція встановила особи закатованих

Генерал РФ, який віддавав накази про обстріл Бучі та Ірпеня, виявився українцем.

Великий Київ у Google News

підписатися