У Боярці ремонтують протирадіаційне укриття дитсадочка: облаштують санвузлами, душовими, ліфтом

Автор: Галина Ворона
16:38 29.11.2023

300 дошкільнят у Боярці незабаром зможуть відвідувати свій садочок, а їхні батьки – бути спокійними за їхню безпеку завдяки капремонту протирадіаційного укриття закладу дошкільної освіти, який наразі триває.

У Боярці ремонтують протирадіаційне укриття дитсадочка: облаштують санвузлами, душовими, ліфтом
оренда квартири Київ

Про це повідомляє КОВА.

Мова йде про сховище ЗДО “Джерельце” загальною площею 675,1 кв. м. Воно розраховане на 320 осіб, зможе вмістити всіх вихованців разом із персоналом.

Капремонт передбачає укріплення зовнішніх стін, перекриття й підлоги.

У сховищі облаштують санвузли і душові. Відремонтують мережі водопостачання, водовідведення, облаштують витяжну вентиляцію, генераторну, електричну проводку, освітлення, налагодять систему зв’язку. Встановлять підйомник для людей з інвалідністю.

Наразі будівельники завершили гідроізоляцію стін, улаштування внутрішніх перегородок, внутрішнє опорядження приміщень. Триває облаштування інженерних мереж.

Читайте також: 78% українських шкіл з укриттями: освітній форум висвітлив проблеми безпеки та якості освіти в умовах воєнного часу 

Нагадаємо, В Українці на Київщині та в Юрівському ліцеї Гатнянської громади нещодавно відкрили укриття подвійного призначення. Загалом в області  відремонтували укриття в майже 900 закладах освіти.

Великий Київ у Google News

підписатися