У Бородянці оголосили збір коштів на відновлення палацу культури

Автор: Галина Ворона
03:48 24.05

Палац культури у центрі понівеченої Бородянки дивиться у світ пустими очницями вибитих вікон. Непривітний вітер вільно гуляє коридорами й кабінетами, гортаючи сторінки вцілілих запорошених книжок. Там, де до 24 лютого 2022 року вирувало творче життя, оселилася пустка-безнадія.

У Бородянці оголосили збір коштів на відновлення палацу культури

Як розповіли в Телеграм-каналі Бородянської територіальної громади, вибуховою хвилею від авіабомбардування завдано суттєвих пошкоджень головному осередку культури Бородянської громади.

Будівля не аварійна. Проте капітальний ремонт вимагає великих коштів. І якщо терміново не розпочати роботи з відновлення – після зимівлі ми її втратимо”, – йдеться у повідомленні.

Усіх небайдужих українців, міжнародні благодійні культурні фонди, світову спільноту просять допомогти зі збором коштів.

Благодійний рахунок на відновлення Палацу культури ім. Тараса Шевченка у Бородянці: UA858201720314291010301159691.

Читайте також: Школа митецтв у Бородянці просить “скинутись” музичними інструментами для дітей 

Нагадаємо, у Бородянці побудують житлові комплекси для тих, хто залишився без домівок, а поки що вони житимуть у модульному містечку на стадіоні. 

Як відомо, Бородянка – один із найбільш постраждалих населених пунктів від окупантів на Київщині. Війська агресора зайшли у місто 27 лютого і почали будинок за будинком планомірно розстрілювати в селищі багатоповерхові будинки. Розстріляли будівлю адміністрації, магазини, аптеки, приватні будинки, церквуЦентр соціально-психологічної реабілітації населення і практично знищили містоне залишивши жодної вцілілої будівлі. Місцеві ще довго чули десятки нелюдських голосів з-під завалів, але окупанти нікого туди не пускали. 

Символічно, що пам’ятник архангелу Михаїлу вцілів у зруйнованій вщент Бородянці. 

Великий Київ у Google News

підписатися