Про це розповіли в Міністерстві економіки України.
Анна понад 15 років працювала в сфері індивідуального пошиття одягу. Мала свою маленьку майстерню в м. Біла Церква та виховувала двох дітей. В 2016 році жінка отримала травму хребта. Після довгих місяців, а потім років реабілітації опинилася в колісному кріслі.
Заявку на участь в грантовій програмі “Власна справа” вона подала у вересні 2022 року, а в жовтні, отримавши позитивне рішення, вже зареєструвала власне ФОП.
Анна планує створити перше підприємство з пошиття адаптивного одягу для людей з інвалідністю, що пересуваються на кріслах колісних. В Україні ще немає підприємств, які шиють зручний та якісний одяг з урахуванням усіх конструктивних змін для сидячого положення тіла людини.
Вже понад рік Анна спільно з лідерками Групи активної реабілітації працює над створенням лінійки адаптивного одягу.
Грант за програмою “Власна справа” у 250 тис. грн підприємниця використала на закупівлю швейного обладнання та тканини. Планувала створити два робочих місця, але в процесі реалізації бізнес-проєкту вже створила три, укомплектування яких забезпечила Білоцерківська філія Київського обласного центру зайнятості. Наразі у Анни працюють менеджер та 2 швачки, одна з яких є внутрішньо переміщеною особою з інвалідністю.
В березні 2023 року Анна відкрила майстерню та почала жити в новому розкладі. Наразі в жінки безліч планів щодо того, яким вона хоче бачити виробництво свого одягу. В планах у підприємниці створювати продукцію, якою будуть користуватись за межами нашої країни.
Читайте також: Хліб із присмаком війни: родина із Сєвєродонецька за грантові кошти продовжила справу свого життя на Київщині
Нагадаємо, жінки з Київщини можуть отримати грант до $25 тисяч на відкриття мінісадочка.