Тищенко каже, що “титанічно” трудиться у Таї й Арахамія знав про його відрядження: “О чем мы вообще говорим ? ты же в курсе всех моих передвижений”

Автор: Ольга Даниленко
18:43 26.01.2023

Нардеп від “Слуг” київський мажоритарник Микола Тищенко, який під час війни поїхав до Таїланду обурений своїм виключенням з фракції й партії. Каже, що голова фракції “Слуг” Давид Арахамія був у курсі його “відрядження”. Спікер парламенту Руслан Стефанчук заявив, що Тищенко не отримував дозволу на відрядження від Ради.

Тищенко каже, що “титанічно” трудиться у Таї й Арахамія знав про його відрядження: “О чем мы вообще говорим ? ты же в курсе всех моих передвижений”

Тищенко, який все ще у Таїланді висловив своє незадоволення російською мовою у чаті “Слуг народу” у Telegram.

Оприлюднив повідомлення для “Слуг” від Тищенка нардеп від “ЄС” Олексій Гончаренко.

“О чем мы вообще говорим ? (Тут він тегає Арахамію) ты же в курсе всех моих передвижений , я ничего не скрываю работаю в рамках группы дружбы Вьетнам и с послами ездим по азиатскому региону. Встретился с представителями коралевской семьи. ВЫ же сами поставили задачу для всех депов пахать 24/7”, – написав Тищенко.

Також він пояснив, що проводить “титанічну роботу” і поїхав у Таїланд, адже до нього звернулися українці й він “не відмовив”.

“Какое море ????!!! Я тут сам без семьи !!! Проездом на пару дней , это просто Пиздец знаете (відмічає Корнієнка і Мотовіловця) все в курсе! Все же были на нараде в ПАРКОВОМ )) или я один ..”, – обурився Тищенко.

Тим часом голова Верховної Ради Руслан Стефанчук заявив, що не підписував жодних документів про відрядження нардепа від провладної більшості Миколи Тищенка.

Як повідомляв “ВК”, сьогодні Посольство України в Королівстві Таїланд анонсувало зустріч нардепа від “Слуг” Миколи Тищенка з представниками українського суспільства аби “покращити взаємодію”. Захід мав відбутися у п’ятницю, 27 січня, у місті Бангкок у чотиризірковому готелі Novotel.

Після шквалу критики від українців подібними діями нардепа під час війни, голова фракції “Слуг” Давид Арахамія анонсував позбавлення посади і виключення з фракції нардепа Тищенка. І вже сьогодні Тищенка виключили з фракції й партії “Слуга народу”.

Нагадаємо, за рішенням Ради національної безпеки та оборони нардепи та інші чиновники можуть покидати територію України під час воєнного стану виключно у службові відрядження.

Великий Київ у Google News

підписатися