“Тим, хто купує електроенергію у країни-агресора, має бути пред’явлена підозра”, – Порошенко

Автор: Микита Мухомор
21:06 03.02

Експрезидент України Петро Порошенко привітав СБУ з успішною антитерористичною операцією, внаслідок якої були встановлені особи, які причетні до діяльності терористичних організацій, зокрема пан Козак і низка юридичних осіб української реєстрації.

“Тим, хто купує електроенергію у країни-агресора, має бути пред’явлена підозра”, – Порошенко

Відповідне звернення з’явилось на його Facebook-сторінці.

За словами Порошенка, під час його каденції Служба безпеки не надавала подібної інформації щодо зазначених осіб, однак сам він вважає таку операцію безперечним успіхом.

Він наголосив, що відповідні члени терористичної організації повинні негайно отримати підозру, а очікувати суду мають виключно під вартою, без можливості внесення застави. 

А якщо терористична діяльність полягала у закупівлі вугілля на окупованих територіях ОРДЛО і в Російській Федерації, то тут не мають бути подвійні стандарти, і тим, хто зараз купує електроенергію у країни-агресора, обов’язково має бути пред’явлена така сама підозра і такі самі звинувачення”, – підкреслив експрезидент. 

Петро Порошенко нагадав, що як закупівля вугілля, так і закупівля електроенергії в країни-агресора несе загрозу національній безпеці. Разом з тим, він висловив надію, що іноземні партнери із розумінням і підтримкою поставляться до рішення РНБО, яким регламентується накладення санкцій на низку телеканалів.

 

Нагадаємо, 16 вересня 2015 року набуло чинності рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)“.

2 лютого 2021 року президент України Зеленський ввів у дію рішення РНБО “Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій) щодо нардепа від ОПЗЖ Тараса Козака. Також на 5 років ввели санкції проти каналів 112-Україна, NewsOne, ZIK – Новий формат, Аріадна ТВ, ТВВибор, Партнер ТВ і Лідер ТВ, телерадіокомпанія 112-ТВ, НОВИНИ 24 ГОДИНИ, Нові комунікації.

Також, літаки нардепів від ОПЗЖ Медведчука й Козака також потрапили  під санкції РНБО.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...