Турнікети, собаки, і повна бойова готовність. Столиця готується до КиївПрайду

Автор: Тетяна Сененко
17:32 17.09

Київські поліцейські та військовослужбовці Національної гвардії України переведені на посилений варіант несення служби та проінструктовані щодо алгоритму дій у разі виявлення порушень чи провокацій під час запланованого у столиці в неділю, 19 вересня, Маршу рівності КиївПрайд-2021.

Турнікети, собаки, і повна бойова готовність. Столиця готується до КиївПрайду

Про це повідомляє пресслужба поліції Києва.

Марш рівності 19 вересня відбудеться у центральній частині міста біля парку імені Тараса Шевченка. За інформацією організаторів, у заході візьмуть участь до десяти тисяч громадян.

Читайте також: “Київпрайд” запускає мобільний додаток – що там

У день проведення маршу за відповідним маршрутом та поряд із ним правоохоронці обмежать доступ до території, але ці заходи будуть діяти виключно для належного забезпечення порядку:

«Столична поліція готова до належного забезпечення правопорядку під час Маршу рівності. Будуть встановлені загороджувальні турнікети і фільтраційні пункти з металошукачами й пропускним режимом. Також на охорону публічної безпеки залучимо вибухотехніків та кінологів зі службовими собаками, а з метою недопущення провокацій чи конфліктних ситуацій між учасниками акції та іншими громадянами посилено нестимуть службу наряди поліції діалогу», – повідомив начальник поліції Києва Іван Вигівський. 

Нагадаємо, срібну нагороду на міжнародному фестивалі у сфері реклами та креативу “Каннські леви” отримав перформенс “Київпрайду” із веселковим прапором в руках Батьківщини-Матері.

 

Великий Київ у Google News

підписатися