Туалети європейські, а свідомість совкова. На Хрещатику навмисне зламали нову вбиральню

16:25 23.11.2020

Нова модульна вбиральня на Хрещатику постраждала від рук “експериментаторів”, які засунули пластикову пляшку у механізм промивки унітазу пластиковою пляшкою. Щоб відновити роботу туалету, ремонтникам довелося розбирати більшу частину механізму змивання.

Туалети європейські, а свідомість совкова. На Хрещатику навмисне зламали нову вбиральню

Як повідомляє “Київводфонд”, інцидент стався 22 листопада у вбиральні на вул. Хрещатик, 27.

Заблокований механізм провернувся на валах і змістилися датчики виявлення положення, через що одна деталь наїхала на іншу. В результаті цього довелося розбирати більшу частину механізму, щоб дістатися кріплення датчиків”, – повідомили фахівці з ремонту автоматизованих туалетів.

Наразі  роботу механізму відновлено. Туалет працює.

Ще раз наголошуємо та просимо, не кидати будь-які предмети до унітазу та використовувати громадські вбиральні лише за призначенням. Будь ласка, будьте свідомими та охайно користуйтеся суспільним майном!” – просять комунальники.

Читайте також: Де у Києві найкращі туалети: переможці конкурсу BEST WC-2020 (ФОТО) 

У Києві функціонують 10 сучасних, автоматизованих вбиралень, із них 6 встановили цього року. Ці вбиральні зручні, доступні, мають незвичний, гарний зовнішній вигляд, який гармонійно поєднується з архітектурою Києва. В цих туалетах миття, дезінфекція, сушка унітазу та підлоги виконуються автоматично після кожного відвідувача, тому там відсутні неприємні запахи. У КМДА помітили, що мешканці та гості міста чомусь мало користуються такими туалетами.

Великий Київ у Google News

підписатися