Цифра дня. Скільки острівців безпеки облаштували у Києві за рік

13:15 21.11

Цьогоріч у кожному районі столиці обладнали нові острівці безпеки капітального і модульного типу.

Цифра дня. Скільки острівців безпеки облаштували у Києві за рік

Як повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв, загалом з початку року на столичних дорогах з’явились 62 острівка безпеки.

За його словами, 50 таких конструкцій облаштували власними силами КП ШЕУ, що входять до складу комунальної корпорації “Київавтодор”, в рамках робіт з утримання вулично-дорожньої мережі, ще 12 – в рамках капітальних ремонтів вул. Туполєва, проспектів Степана Бандери і Любомира Гузара.

Розуміючи необхідність додаткового захисту пішоходів в умовах постійно зростаючої кількості автомобілів на столичних дорогах, Київ розпочав облаштування острівців безпеки ще в 2017 році, за рік до введення в дію, восени 2018 року, нових державних будівельних норм щодо проєктування вулиць і доріг, згідно з якими було введено обов’язкове облаштування острівців безпеки на нерегульованих пішохідних переходах через проїзджу частину з 4 та більше смугами руху», – нагадав чиновник.

Він додав, що в цьому році збільшення кількості острівців безпеки було визначено одним з пріоритетів дорожньо-будівельного сезону, і запевнив: у наступному році роботи з підвищення безпеки руху на дорогах, у тому числі облаштування нових острівців безпеки, будуть продовжені.

острівці безпеки, дорога

Читайте також: Острівець безпеки біля площі Слави захистили від паркування

Нагадаємо, пішоходів закликають “підсвітити” себе задля безпеки на дорозі.

Великий Київ у Google News

підписатися
    загрузка...