Куб правди: На Подолі киянам показували жахливі кадри забою тварин (ФОТО)

18:21 29.11.2020

Сьогодні, 29 листопада, на Контрактовій площі в Києві пройшла акція-перформанс на підтримку веганства “Куб правди”. Учасники заходу виступали проти експлуатації тварин та закликали людей відмовитися від товарів тваринного походження.

Куб правди: На Подолі киянам показували жахливі кадри забою тварин (ФОТО)

Як повідомляє кореспондент “Великого Києва”, активісти організацій “Кожна тварина” та Anonymous for the Voiceless намагалися підвести перехожих до веганського висновку шляхом поєднання кадрів стандартних практик експлуатації тварин та розмов.

Так, біля колеса огляду демонстранти, на обличчях яких були маски Гая Фокса, утворили куб. В руках вони тримали монітори на яких були зображені убиті фермерські тварини. Крім того, на моніторах демонстрували жахливе відео того, як вбивають свиней, курей, морських та інших тварин для подальшого продажу м’яса в супермаркетах.

Активісти зібралися для того, щоб показати реальність індустрії тваринництва і спонукати людей відмовитися від експлуатації тварин. Вони розповідали перехожим про веганство – спосіб життя, за яким люди прагнуть до виключення всіх форм експлуатації тварин (задля їжі, створення одягу тощо).

Нагадаємо, 27 листопада, у центрі Києва пройшла акція “Кривавий розпродаж” до Всесвітнього дня без хутра, яка мала на меті привернути увагу до жорстокості хутрової індустрії (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися