Трюдо в Києві: Звірства РФ посилюють бажання того, щоб Путін програв

Автор: Володимир Хлєбников
23:02 08.05

Звірства, скоєні російською армією в Маріуполі, Бучі та інших українських містах, лише посилюють бажання цивілізованого світу домогтися програшу господаря Кремля Путіна у війні проти України.

Трюдо в Києві: Звірства РФ посилюють бажання того, щоб Путін програв

Про це заявив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо під час спільної пресконференції з президентом України Володимиром Зеленським у Києві.

«Жодне брязкання Путіним зброєю не може завадити тому, щоб «Велика сімка» (G7) і всі цивілізовані країни стояли поруч з Україною проти незаконного і нерозумного вторгнення в Україну. Всі ті звірства, які були скоєні в Маріуполі, Бучі та інших містах, лише посилюють наше бажання забезпечити те, щоб Путін програв цю війну», – наголосив Трюдо, слова якого наводить Укрінформ.

Читайте також: Боно з U2 відвідав Бучу та Ірпінь (ФОТО, ВІДЕО)

Він зауважив, що російський президент дуже сильно прорахувався, зокрема, недооцінивши міць, силу та рішучість українського народу.

Ми будемо продовжувати діяти так само стільки, скільки це буде потрібно, і там, де потрібно, щоб увесь світ і вся Росія зрозуміли, наскільки Путін помилився», – запевнив прем’єр-міністр Канади.

Як писав “ВК“, прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо 8 травня відвідав місто Ірпінь під Києвом.

Дивіться також: Британський посол показала зруйнований російською ракетою будинок на Лук’янівці (ФОТО)

Великий Київ у Google News

підписатися