Третя хвиля COVID-19: коли Степанов прогнозує стрибок захворюваності

Автор: Марія Супрун
12:11 05.03

Україна вступила у третю хвилю поширення коронавірусу COVID-19, а велике зростання захворюваності прогнозується вже на кінець квітня.

Третя хвиля COVID-19: коли Степанов прогнозує стрибок захворюваності

Про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов сьогодні під час години запитань до уряду у Верховній Раді.

Світ доволі швидко підходить до третьої хвилі коронавірусу. Оцінки науковців невтішні: другий рік пандемії може виявитися навіть важчим за попередній… В Україні цифри заражених теж зростають щодня. Ми вже вступили до третьої хвилі світової пандемії. Ми прогнозуємо зростання кількості заражень до кінця епідсезону, орієнтовно до кінця квітня”, – зазначив Степанов.

Степанов також додав, що Інститут епідеміології та інфекційних хвороб Національної академії медичних наук офіційно підтвердив виявлення в Україні “британського штаму” коронавірусу.

Він небезпечніший за європейські штами. Вища швидкість передачі, важкий перебіг хвороби, складна клінічна картина”, – розповів очільник МОЗ.

Міністр також зазначив, що зараз уже три області України перебувають в “червоній” зоні карантину – це Івано-Франківська, Житомирська та Чернівецька, ще дві – на межі входження (Закарпатська та Вінницька області).

Нагадаємо, раніше пояснили чому МОЗ тримає у секреті вартість індійської вакцини.

Великий Київ у Google News

підписатися