Президент США Дональд Трамп назвав «фейком» публікацію видання The Wall Street Journal (WSJ), у якій стверджувалося, що США дозволили Україні використовувати ракети великої дальності для ударів по території росії.
Дональд Трамп зазначив, що Сполучені Штати «не мають жодного стосунку до цих ракет, звідки б вони не походили і як би Україна їх не використовувала».
Читайте також: Медведєв відреагував на скасування зустрічі Трампа та путіна: «США встали на шлях війни з росією»
Контекст публікації WSJ:
- WSJ раніше повідомляло, що Вашингтон нібито зняв обмеження на застосування Україною британських ракет Storm Shadow для ударів по території рф.
- За даними видання, Україна вже нібито використала Storm Shadow для атаки по хімічному заводу в Брянську.
- Генеральний штаб ЗСУ, зі свого боку, підтверджував використання цих ракет 21 жовтня, але не уточнював цілі.