Трагедія в Чорнобилі: ліквідатор розповів про найбільш екзотичне видовище

Автор: Марія Супрун
15:43 27.04

Сергій Мирний, колишній командир радіаційної розвідки, письменник та еколог був ліквідатором аварії на Чорнобильській АЕС та назвав найбільш екзотичне видовище в зоні.

Трагедія в Чорнобилі: ліквідатор розповів про найбільш екзотичне видовище

Чоловік розповів “Великому Києву”, що працював на найбільш забруднених локаціях – Рудому Лісі та селах, які пізніше виселили.

За його словами, загальне число ліквідаторів – вважаються люди, які працювали протягом перших чотирьох років, 600-900 тисяч.

“Це колосальна кількість людей, ніколи ні до, ні після така кількість людей не працювала в умовах підвищеної радіації. Щодня бачиш десятки тисяч людей вдягнутих в роби, жінок немає…Найбільш екзотичне видовище було – це взагалі хтось в цивільному одязі. Раз на тиждень може – побачиш звичайну людину, вона нормально вдягнута, просто ми як ненормальні в своїх робах”, – зазначає Мирний.

Більше про роботу чоловіка в Чорнобилі дивіться в інтерв’ю для “Великого Києва”.

Нагадаємо, вчора, у річницю трагедії, мер Києва Віталій Кличко разом із киянами-ліквідаторами аварії на ЧАЕС взяв участь у церемонії покладання квітів до меморіального комплексу «Пам’ятник жертвам Чорнобильської катастрофи». Також мер столиці отримав нагороду «Народний герой Чорнобиля» (ФОТО).

Нагадаємо, мультимедійна виставка “Чорнобиль. Подорож” відкрилась в «Експоцентрі» (ФОТО).

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...