Трагедія на колекторі: стали відомі попередні результати службового розслідування

13:10 29.10

До надзвичайної події, що трапилась 28 жовтня на Новодарницькому колекторі і призвела до травмування двох комунальників і загибелі третього, призвела стрімка зміна гідропневматичного режиму у колекторі, що обумовило раптовий викид сірководню.

Трагедія на колекторі: стали відомі попередні результати службового розслідування

Як повідомляє пресслужба “Київводоканалу”, про це свідчать попередні результати службового розслідування, яке має встановити обставини і причини надзвичайної ситуації.

За даними підприємства, двоє наших комунальників, що працювали на глибині, були екіпіровані з дотриманням правил техніки безпеки праці – користувались газоаналізаторами та, відповідно до правил, мали на собі страховочні пояси, завдяки яким, коли стався гідравлічний удар, вони змогли втриматись.

Загинув той працівник, що намагався їм допомогти піднятись на поверхню. За планом робіт, він не мав спускатись на глибину, тому не мав на собі відповідного спорядження, через що отримав найбільший ступінь отруєння.

Службове розслідування триває. Про остаточні результати підприємство обіцяє обов’язково повідомити громадськість та ЗМІ.

З урахуванням набутого під час вчорашньої події cумного досвіду, ми терміново проводимо додаткові інструктажі для співробітників департаментів каналізаційного і водопровідного господарств”, – додали у “Київводоканалі”.

Нагадаємо, вчора сталась надзвичайна подія на Дарницькому колекторі, до якої призвів витік газу. Рятувальники вслід відзвітували, що дістали із колектора 4 комунальників, 1 з яких госпіталізований у важкому стані. За їхніми даними, робітників “Київводоканалу” змило водою. Згодом у поліції уточнили, що під час аварійно-ремонтних робіт колектору відбувся витік суміші газу, яким отруїлися 3 комунальника, один із них згодом помер.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...