Не вибух, а “змило водою”: із колектора дістали 4 комунальників, 1 у важкому стані

13:34 28.10

Столичні рятувальники витягнули з колектора чотирьох комунальників. Усіх постраждалих передано працівникам медичної служби. Одного чоловіка у важкому стані госпіталізовано. Іншим трьом допомога надавалася на місці. За словами рятівників, комунальників змило водою.

Не вибух, а “змило водою”: із колектора дістали 4 комунальників, 1 у важкому стані
Про це повідомляють столичні рятувальники.

Як зазначається, 28 жовтня о 11:03 до оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у м. Києві від працівників Київводоканалу надійшло повідомлення про те, що четверо працівників потребували негайної допомоги.

До місця виклику було направлено рятувальників 5-Державної пожежно-рятувальної частини. Прибувши, бійці встановили, що співробітників “Київводоканалу”, під час ремонтних робіт було змито великим напором холодної води. Відразу ж бійці приступили до рятувальних робіт.

Усіх постраждалих було витягнуто з колектора та передано працівникам медичної служби. Одного чоловіка у важкому стані було госпіталізовано до лікарні. Іншим трьом допомога надавалася на місці.

Нагадаємо, сьогодні “Київводоканал” повідомив про надзвичайну ситуацію на Дарницькому колекторі, до якої нібито призвів витік газу.

загрузка...

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...