Торгували квитками. У “Слуг народу” зірвався корпоратив на Мальдівах – Дубінський

14:47 04.01

Народним депутатам від “Слуги народу” заборонили новорічний корпоратив на Мальдівах, після того, як група народних обранців торгувала квитками на чартерний рейс до дорогого курорту, і інформація про це стала публічною.

Торгували квитками. У “Слуг народу” зірвався корпоратив на Мальдівах – Дубінський

Про це повідомив народний депутат від “Слуги народу” Олександр Дубінський в інтерв’ю телеканалу ZIK (на відео з 22 хвилини).

Їм заборонили їздити на дорогі курорти, Домінікану… Там була така історія: низка народних депутатів, що відноситься до однієї групи впливу, вирішили корпоратив новорічний влаштувати на Мальдівах… Вони з одного боку зняли чартер, який летить прямо на Мальдіви, з Києва, десь дозаправляється, але летить на Мальдіви. Але оскільки в чартері 75 місць, а цих жлобів 30 осіб, то 45 місць вони виставили на продаж в турагентство, воно почало продавати місця в цьому літаку”, – розповів Дубінський.

За його словами, інформація незабаром стала публічною. Потім народні обранці почали стверджувати, що інформація про запланований чартер – це фейк.

Потім виявилося, що правда. Настукали їм по вухах, і все, і вони повинні були замінити корпоративну поїздку на Мальдіви Єгиптом…”, – додав нардеп.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що вікенд у готелі в Домініканській республіці бронював під час засідання Верховної Ради “Слуга народу” Валерій Колюх.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...