«Ми брат за брата»: гурт 100ЛИЦЯ з піснями про ЗСУ та кліпами, знятими в Києві, лідирують в музичних рейтингах

Автор: Оксана Тупальська
17:46 26.02

За кілька місяців до повномасштабного вторгнення Назар та Влад створили у Києві гурт, а першу пісню записали про Київ. А як тільки столицю почав обстрілювати ворог, відклали тексти пісень про любов та розваги та почали співати про ЗСУ.

«Ми брат за брата»: гурт 100ЛИЦЯ з піснями про ЗСУ та кліпами, знятими в Києві, лідирують в музичних рейтингах

Тепер їхні треки неодноразово потрапляють у ТОПи українських чартів, а пісня «Вечорниці» лідирує у Apple Music. 

Хлопці спочатку писали російською, проте після 24 лютого 2022 року змінили репертуар на україномовний.

«Ми розуміємо, що треба розвивати українську музику. Спочатку ми зробили трек «Ми – Україна», точніше шматочок на 50 секунд, який виклали в соцмережі Тік-Ток, щоб людям підняти дух. Але коли пісня почала сильно розходитись, зрозуміли, що її необхідно закінчити. А потім уже не змогли зупинитись і продовжили створювати контент», – розповідають артисти.

Згодом, вони зняли в Києві ще один кліп на пісню MADE IN UKRAINE, що зафіксував мальовничі куточки столиці – це і схили Дніпра, і Батьківщина-Мати, великі мости та переходи.

У перші дні великої війни музиканти допомагали вимушеним переселенцям, які виїхали на захід країни та перераховували гроші в фонд Притули. Хлопці їздять з концертами на прифронтові території, проводять благодійні тури та збирають на автівки для війська.

«Взагалі всі концерти, які ми організовуємо, проводяться повністю на волонтерських засадах та всі зібрані кошти передаються на допомогу армії. А почалося все з того, що нас запросили на благодійний концерт «100 днів Незламності України», який відбувався у Києві». 

Діляться, що переживають і за військовослужбовців з їхніх родин:

«Спілкуючись з ними, розуміємо, наскільки це морально виснажує, тому весь свій ресурс націлюємо саме на допомогу та підтримку… Ми робимо те, що можемо, якщо наші пісні допоможуть хлопцям на передовій якось покращити їхній моральний стан, то це для нас і буде найкращою нагородою за нашу роботу». 

Нагадаємо, благодійний концерт гурту 100ЛИЦЯ запланований у Києві 1 березня.

Великий Київ у Google News

підписатися