Топ-фото: гордість нації – неймовірні українські штурмовики

Автор: Марія Супрун
20:40 11.08.2022

Нещодавно, 7 серпня, Україна відзначала День Повітряних сил Збройних сил України, які надійно боронять наше небо від окупантів.

Топ-фото: гордість нації – неймовірні українські штурмовики
Світлодіодне освітлення

З нагоди цього дня фотограф Констянтин Ліберов опублікував в Instagram неймовірні світлини українських пілотів-штурмовиків. Ми не можемо ними не поділитися.

Хлопці, я знаю, наскільки ви неймовірні. Я бачив на власні очі. Бережіть себе, повертайтесь живими. Ви – гордість нашої нації“, – написав фотограф.

До слова, у соцмережах також постять ще одну гарну світлину з нашим пілотом, але цього разу гелікоптера, та підписом “Знайдено найкрутіше фото в соняхах”.

Нагадаємо, 27 червня 2007 року тодішній президент України Віктор Ющенко своїм указом доручив щорічно відзначати у першу неділю серпня День Повітряних Сил Збройних Сил України. До складу Повітряних сил ЗСУ входять різноманітні авіації (бомбардувальна, винищувальна, штурмова, розвідувальна, транспортна авіація) і роди військ (зенітні, ракетні та радіотехнічні), а також окремі військові частини та підрозділи спеціальних військ.

Великий Київ у Google News

підписатися