Топ-5 фільмів для новорічного настрою

Автор: Марія Супрун
17:37 30.12.2021

Настають новорічні свята, а отже, з’явиться час подивитися кіно для святкового настрою, у якому автори закликають робити добрі справи, вірити у краще та цінувати родинне тепло.

Топ-5 фільмів для новорічного настрою

“ВК” пропонує добірку новорічно-різдвяних фільмів, після перегляду яких атмосфера свята обов’язково з’явиться у вашому домі.

“Щасливого Різдва” (2019)

За сюжетом, працівниця різдвяної лавки Кейт, бігає похапцем по Лондону, ухвалюючи безліч поганих рішень, які супроводжуються дзвоном на її черевиках. Це ще один подразливий наслідок її роботи “ельфом” у магазині. Коли Том з’являється в її житті, це здається занадто гарним, щоб бути правдою. Лондон трансформується навколо них у найпрекраснішу пору року, а трохи різдвяних чарів дає їхнім відносинам засяяти.

Головні ролі зіграли зірка “Гри престолів” Емілія Кларк, а також Генрі Голдінг, Емма Томпсон, Мішель Єо. У фільмі звучить музика британського поп-музиканта Джорджа Майкла, як класика, так і композиції, які раніше не видавалися. 

“Сім’я напрокат” (1997)

Сем Філд – успішний бізнесмен, нащадок багатої родини. Він насолоджується жінками в повній мірі, змінюючи подруг як рукавички. Один впливовий покупець  вважає Сема ідеальним сім’янином. Тепер у хлопця нова проблема, він шукає когось, хто б зіграв роль його дружини на дитини, але пошуки марні. І тут  випадкове знайомство з матір’ю одиначкою Кетлін та її семирічною донькою Зої Рассел штовхає Сема на відчайдушний крок. Він пропонує велику суму грошей за те, щоб вони з Зої виконали роль його люблячої сім’ї.

“Клаус” (2019)

За сюжетом молодого листоношу як найгіршого учня поштової академії відряджають працювати в селі за полярним колом. Приїхавши туди, він бачить, що місцеві жителі ворогують один з одним. Він же знайомиться з Клаусом — творцем іграшок, і разом вони вирішують розвозити ці іграшки дітям. Режисером став співавтор мультфільму “Нікчемний Я” і “Смолфут” Серджо Паблос.

«Чарлі і шоколадна фабрика» (2005)

Захоплююча історія із Джонні Деппом в головній ролі, яка змушує кожного повірити в диво. Ви знайдете занадто багато смішного, трохи таємничого і настільки захоплюючого в цій подорожі, що вона стане настільки ж приємною і солодкою для вас, як чудова солодка паличка з рожевою помадкою від Віллі Вонки.

“Пригоди S Миколая” (2018)

«Пригоди S Миколая» – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що дива можуть змінити життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. Ви побачите Василя Вірастюка у досить загадковому амплуа та Машу Єфросиніну у ролі стурбованої мами, день якої виявився сповненим неочікуваних сюрпризів.

 

Великий Київ у Google News

підписатися