ТОП-5 безкоштовних пляжів Києва, які отримали «лайки» відвідувачів

Автор: Оксана Тупальська
10:08 05.07

Кияни, які йдуть поплавати та позасмагати у спеку, оцінюють пляжі за зручністю, інфраструктурою та краєвидами. Відтак мають топ-кращих.

ТОП-5 безкоштовних пляжів Києва, які отримали «лайки» відвідувачів
Світлодіодне освітлення

Є ще інший рейтинг – за якістю води та дотриманням санепідеміологічних норм. Такі дослідження виконували на замовлення КП «Плесо». Які висновки зробили, «ВК» вже розповідав.

А поки пляжі-фаворити в киян:

1.Пляж на Оболонській набережній

Сюди приходять як подивитися на красу природи, відвідати міні-ресторанчики вздовж берега та позайматися фітнесом, так і позасмагати. Тепер в цьому районі є зони з піском як з боку житлового масиву, так і з Оболонського острова, до якого веде міст-хвиля.

2.Гідропарк

За нього і підприємці бились, і спортклуби. Тепер ця зона підтримує багаторічну традицію засмагання. Тут один з найбільших пляжних комплексів столиці, є атрибути для фізичної активності та умови для релаксі дорослих і малих.

3.Центральний пляж Трухан

Приїздять сюди з різних районів столиці – щоб покататися на катамаранах та човниках, випробувати нові методи пірнання. Тут і рятувальники чатують, і берег облаштований, як жартують місцеві, повний двіж-Париж.

4.Дитячий пляж

Також на Трухановому острові. Тут і розважальні програми для дітей, і пристосування для наймолодших.

5.Венеційський пляж

Розташований на Долобецькому острові. Там прибрано, є плавний спуск у воду та комфорт для відпочивальників.

Є у Києві пляжі, які називають місцями для нудистів. Бо вони настільки дикі, що ніхто туди майже не ходить, позаростало. Як пляж на острові Жуків та острові Великий. Там нуль зручностей, однак тихо, є велика гарантія, що нікого не зустрінеш. Як кажуть в народі «хоч голим ходи».

Хоча наша рекомендація – все ж краще взяти хоча б якийсь простесенький купальничок і плавки та відпочити на пляжі, де і роздягальні обладнали, і вбиральні, якісь лежаки поставлені та ходить водний патруль. Бо ж на тих диких місцинах як втопишся, ніхто і не побачить.

Тим часом, зверніть увагу, що температура води в Дніпрі нині оптимальна для купання – тепленька та приємна.

@djiandja Нове і безкоштовне для відвідування місце на пляжі😁 Тепер восени і взимку можна буде, на чому сидіти на пляжі🥹 Це ж просто мрія якась збулася і на пляжі на Труханові з‘явились лавки, доріжки та підхід до води, після якого в кедах не буде піску😅 Тепер явно кількість моїх походів на Труханів збільшиться🙈 #кудипітикиїв #місцякиєва #місцякиїв #безкоштовнокиїв #longervideos #дегулятикиїв ♬ Тримай – Clavier

Великий Київ у Google News

підписатися