Чи не замерзнуть та не похворіють кияни, плаваючи в Дніпрі у липні – детальний розбір

Автор: Оксана Тупальська
09:35 04.07

Температура води в Дніпрі ще не досягла рекордних значень, прогнозованих на липень, проте вже максимально комфортна для купання. Попри заборону плавати та відпочивати на пляжах під час воєнного стану, на берегах чатують рятувальники та проведено експертизу води.

Чи не замерзнуть та не похворіють кияни, плаваючи в Дніпрі у липні – детальний розбір

На тлі значного підвищення температури повітря в Києві до 30 градусів і більше в залежності від пори доби вода в Дніпрі є настільки теплою, що купатися в ній максимально комфорно для здоров’я. 

Впродовж тижня середня температура води в річці в межіх столиці складала 24-27 градусів. За прогнозами синоптиків впродовж наступних кількох днів сягатиме 28 градусів. 

На таблиці можна побачити у першому стовпчику середню температуру води в Дніпрі у минулі роки та в другому прогнозовану у найближчі дні.  

Якщо ви обираєте, куди іти відпочивати – на Гідропарк, Труханів острів чи може на Десенку – шукайте пляж, де вам найзручніше у набережній зоні, бо нині різниця температур води там мінімальна. 

Де купаються у спеку

Нині діють 15 пляжів на ріці Дніпро та озерах:

  • у Дніпровському районі — «Дитячий», «Золотий», «Венеція» у Гідропарку, «Передмістна слобідка», «Центральний», «Молодіжний», «Веселка», «Райдуга» і «Тельбін» на озерах;
  • у Голосіївському районі — «Галерний»;
  • в Оболонському районі — «Острів Оболонь», «Вербний» на озері Вербне і «Пуща-Водиця», 5-7 лінія, ставок на річці Горенка;
  • у Деснянському районі — «Троєщина» на річці Десенка та пляж «Чорторий» у парку «Муромець».

Забракував якість води у частині водойм в столиці Київський міський центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України. Як бачимо, чистенька вода в районі Русанівської протоки, на Осокорках, в Пущі-Водиці.

Облюбували нині пляжі як з боку житлового масиву, так і на Оболонському острові жителі одноіменного району. Там не лише є багата інфраструктура, але і чимало місць аби смачно перекусити біля берегів. Тут вода більш-менш чиста. 

Також у гарному стані Центральний пляж на острові Трухан. Тут чистий пісок, є рятувальники, можна орендувати велосипеди та катамарани для активного відпочинку. Зручно для відпочинку з дітьми, адже пляж має плавний спуск у воду.

Великий Київ у Google News

підписатися
більше новин