Топ-3 новини вихідних: обвал Дегтярівського мосту, руйнування кількох балконів у висотці та нічне гуляння в комендантську годину

Автор: Оксана Тупальська
11:20 02.10.2023

У вікенд, на який одночасно припало святкування Дня вчителя, відзначення Дня захисників і захисниць України та християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, відбулися і неприємні події. Не обійшлося без викликів поліції та роботи слідчих.

Топ-3 новини вихідних: обвал Дегтярівського мосту, руйнування кількох балконів у висотці та нічне гуляння в комендантську годину

Під час будівельних робіт “стався обвал” на Дегтярівському шляхопроводі. На щастя, обійшлося без жертв. Однак реалізація проекту ймовірно затягнеться. Тим часом, водіям доведеться чатувати у заторах та чекати поки забудовник усуне усі недоліки.

Група компаній RDS, яка на замовлення “Київавтодору” виконувала роботи, вже пообіцяла киянам, що бюджет столиці через їхнє недопрацювання не постраждає. Принаймні, у статті витрат на будівництво.  

На вулиці Преображенській завалилась панель балкону. Вину за руйнування списали на власника квартири. На щастя, люди не отримали каліцтв через інцидент.

У Печерському районі Києва правоохоронці притягнули до відповідальності керівництво ресторану Boho.

Щодо дій адміністрації склали протоколи. Вони мають сплатити від 6800 до 13600 гривень штрафу.

Великий Київ у Google News

підписатися