В ніч на 25 листопада Росія влаштувала наймасованішу атаку дронів на столицю. Вперше використали безпілотники, пофарбовані у чорний колір для ускладення виявлення у нічному небі. Уламки дронів поруйнували садочок, рятувальники розбирали завали.
![](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/snymok-эkrana-2023-11-26-v-20.20.22-1.png)
На Київщині після атаки дронів люди залишалися без світла. Внаслідок падіння уламків БпЛА у кількох районах Києва були пошкоджені будівлі. Також повідомлялося про постраждалих, серед них 11-річна дитина.
![](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/f_v7phjwmaaglfe-1.jpeg)
![](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/f_v7phjwmaaglfe-1.jpeg)
На саміт до Києва цього дня прибув президент Швейцарії Ален Берсе, президент Латвії Едгарс Рінкевичс (він прибув у п’ятницю та показав фото з укриття). Були в Києві і спікери та представники парламентів іноземних держав: Бельгії, Ірландії, Фінляндії, Чехії, Польщі, Естонії, Президент Парламентської асамблеї НАТО Міхал Щерба.
![](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/snymok-эkrana-2023-11-26-v-21.48.50-800x600-1.png)
В неділю вранці киян попередили про снігопади, а також, що 500 одиниць прибиральної техніки на старті. І вже за кілька годин в місті вхурделило. Водіїв попередили про обмеження руху трасою Одеса-Київ через заметілі на півдні країни.
А школярів з понеділка відправили на дистанційку – через заметіль. Щоправда, таке рішення надзвичайників сподобалося не всім батькам учнів. Кажуть, бачили в Києві сніги і в минулі роки, можна було б і вчитися в школі.
Містян просили в понеділок триматися подалі проводів та бігбордів з вивісками – через можливі пориви вітру.
![](https://bigkyiv.com.ua/wp-content/uploads/2023/11/snymok-эkrana-2023-11-26-v-18.39.19-1.png)
1500 жителів та гостей міста Ірпеня не злякалися холодів та взяли участь у благодійному забігу, де збирали кошти на підтримку тих, хто став жертвами насильства російських варварів. Бігли вулицями, де навесні 2022 року відбувалася евакуація людей з окупації.
Вранці в суботу, 25 листопада, вулиці ще не вкрило снігом, відтак, бігали і дорослі і діти. Естафету передали представникам української діаспори у Сполучених Штатах Америки, в місті Чикаго.