Тіктокерка, якій “всрал*ся ваша мова”, заспівала солов’їною і вибачається

11:29 20.02

Правду народна мудрість каже, що від ненависті і любові один крок. От і 15-річна киянка Ліза Леоненко, котра днями заявляла у TikTok, що ненавидить українську мову і ніколи не буде дружити з людьми, які нею спілкуються, заспівала іншу пісню – тепер каже, що любить Україну та хоче в ній жити. Щоправда, любов’ю до своєї країни дівчина запалала після критики на свою адресу та появи відповідного профілю на сайті “Миротворець”.

Тіктокерка, якій “всрал*ся ваша мова”, заспівала солов’їною і вибачається

Ролик із вибаченнями блогерка опублікувала так само на своїй сторінці в TikTok.

Тепер вона виправдовується, попередній образливий запис був її реакцією на образи через недосконале володіння українською мовою.

Я перепрошую за негативне висловлювання щодо української мови. Всі в цьому житті роблять помилки, і я не виняток. Це була реакція на образу мене за погану вимову українською мовою. Насправді ж я добре знаю українську мову і добре нею володію. Але з невеличким акцентом”, — каже блогерка.

Вона запевняє, що не казала поганого про свою країну, і людей ображати не хотіла.

Мені подобається жити в Україні. Я жодного образливого слова в бік цієї країни не сказала. Я сподіваюся, що ви зрозуміли, чому так вийшло. Я не хотіла ображати людей. Вибачте”, — додала вона.

Нагадаємо, 15-річна блогерка з TikTok, зарєєстрована під ніком maybe_lizaaaaa, записала відео, в якому образливо висловилася про українську мову, називаючи її такою, що бісить, і заявляючи, що вона їй “не вср***ся”. Ролик викликав обурення в соцмережах. Що цікаво – батьком дівчини виявився держслужбовець.

Великий Київ у Google News

підписатися