Тікають навіть тварини? У Чорнобильській зоні помітили “биків-нелегалів”, імовірно, з Білорусі (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
16:10 27.09

У Чорнобильській зоні помітили трійцю биків, які гуляли, не боячись людей. Працівники зони відчуження зафіксували трійцю биків у районі КПП «Паришів».

Тікають навіть тварини? У Чорнобильській зоні помітили “биків-нелегалів”, імовірно, з Білорусі (ВІДЕО)

Відео оприлюднено на Facebook-сторінці Центру організаційно-технічного та інформаційного забезпечення управління зоною відчуження.

«Чи належать вони до луб’янського стада диких корів – нам невідомо. Швидше за все, що ні. В одного з мандрівників на вусі помічено пластиковий чип зі штрихкодом», – зазначається в повідомленні Центру.

 

Автор відео: Володимир Вялько

У коментарях під дописом користувачі соцмережі стверджують, що ці бики не можуть належати до луб’янського стада диких корів, бо луб’янські – чорно-білі, а ці руді. «Це – білоруси, з Гденю», – запевняє Сергій Гащак, співробітник Чорнобильського центру з проблем ядерной безпеки, радіоактивних відходів і радіоекології.

Інший користувач написав, що ці бики – «білоруські нелегали».

До слова, раніше дослідники чорнобильської зони показали фото і відео матеріали, які отримали за допомогою фотопасток. Все зняте – з лівобережної частини зони відчуження (Чорнобильського біосферного заповідника).

Великий Київ у Google News

підписатися