Тендер завершено: Дарницький міст мають добудувати до кінця 2022 року

Автор: Марія Супрун
23:44 12.09

Переможцем тендеру на добудову Дарницького моста в Києві стало спільне українсько-німецьке підприємство “Автострада”.

Тендер завершено: Дарницький міст мають добудувати до кінця 2022 року Фото: Leonid Andronov

Про це стало відомо з сайту prozorro.

Компанія має за 1,15 мільярда гривень добудувати залізнично-автомобільний міст на залізничній ділянці “Київ-Московський-Дарниця” та заїзди на нього до 31 грудня 2022 року.

За договором, компанія має гарантувати якість асфальтобетонного покриття терміном на десять років.

Що відомо про компанію “Автострада”. До кінця 2017 року бенефіціаром був громадянин Німеччини Цахаріас Вальтер. Згідно реєстру, зараз компанія через холдинг MC Capital належить бізнесменові та колишньому віцепрезидентові Національної асоціації дорожників Максиму Шкілю. Раніше він був помічником нардепа «Партії регіонів» Миколи Дем’янка. Зараз «Автострада» активно бере участь в будівництві автомобільних доріг в Україні.

Довідково. Дарницький міст — це комбінований залізнично-автомобільний міст через Дніпро в Києві, що включає залізничну колію та шестисмугову автомобільну дорогу — в обох напрямках по три смуги. Споруджували міст упродовж семи років, 2004-2011 рр. Міст лише частково введено в експлуатацію, з 2010-2011 рр. відкрито рух для залізничного транспорту та з’їзди й заїзди автомобільної частини мосту на правому березі.

10 років цей об’єкт перебував у замороженому статусі. А цього року було оголошено тендер на пошук підрядника для добудови мосту.

За часи простою його часто використовували зірки для зйомок кліпів. Так, цього року Дарницький міст став “зіркою” у кліпі британського дуету Royal Blood.

Великий Київ у Google News

підписатися