Техніка перевірена, посипальні матеріали заготовлені. “Київавтодор” починає “зимові” чергування на дорогах

16:46 19.10

“Київавтодор” та підприємства, що входять до його складу, готові до роботи у зимовий період: техніка перевірена, посипальні матеріали заготовлені. Щоб негода не застала зненацька, комунальники розпочали цілодобове чергування на дорогах столиці.

Техніка перевірена, посипальні матеріали заготовлені. “Київавтодор” починає “зимові” чергування на дорогах

Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Густєлєв.

У кожному районі вже розпочалось цілодобове чергування дорожників і спецтехніки на випадок різкого погіршення умов. А з 1 листопада – вся зимова спецтехніка та механізми чергуватимуть цілодобово”, – зазначив він.

За словами Густєлєва, загалом усі шляхово-експлуатаційні підприємствами “Київавтодору” підготовлять  до роботи у зимовий період 544 одиниці спецтехніки.

На сьогодні 477 одиниць, тобто 88%, вже повністю готові до роботи взимку. Інші 12% – ще використовуються дорожниками у дорожньо-будівельних роботах, проте у разі необхідності будуть негайно переобладнані для зимового утримання дорожньої інфраструктури”, – пояснив Густєлєв.

Він також додав, що минулорічна тепла зима залишила на цей рік майже всі закуплені протиожеледні матеріали. І всі комунальні підприємства, які входять до складу “Київавтодору”, ними повністю забезпечені.

На сьогодні у солесховищах зберігається 45,9 тис. тонн солі (102% від запланованого на початок осінньо-зимового періоду) та 33,8 тис. тонн піску (117% від плану)”, – уточнив чиновник.

Нагадаємо, поки що автодорівцям приходиться ліквідовувати тільки підтоплення через дощі та зливи. Так, минулої суботи лило як з відра –  на низці вулиць можна було пересуватись хіба що на човнах, через це зупинився громадський транспорт. Дорожникам довелось задіяти гідромонітори, мулососи та мотопомпи, щоб прибрати воду.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...