Київавтодор відреагував на столичну зливу

18:29 17.10.2020

Комунальне підприємство відзвітувало про виконану роботу щодо знешкодження наслідків, спричинених сильною зливою у Києві. Була залучена спецтехніка та 40 бригад робітників.

Київавтодор відреагував на столичну зливу

Про це повідомляє Комунальна корпорація “Київавтодор” на своїй сторінці у Facebook.

Зокрема, до робіт залучили гідромонітори, мулососи та мотопомпи, з допомогою яких контролювали рівень підтоплень на окремих ділянках.

“Станом на 14:00 год. ліквідовані підтоплення на проспектах Гузара, В. Гавела, Повітрофлотському, біля станції метро “Чернігівська”, вулицях Пестеля, Брожка, Жилянській, Ромена Роллана, Гарматній, Єреванській, Гетьмана, Преображенській, Чаадаєва, Чоколівському бульварі, на розі вул. Хоткевича та П. Усенка, Лук’янівській площі та пров. Чугуєвському”, – зазначається у повідомленні.

Між тим, продовжують тривати роботи на вул. Білецького, Новопирогівській, Ташкентській, Братиславській (ринок Троєщина), Автозаводській, Богатирській (завод Оболонь), Ушинського та вул. Кіото.

Окрім того, Київавтодор пояснив, як можна позбавитись систематичних переповнень водоймищ Києва. Комунальники знайшли вихід у розчистці водойм.

“Річки та відкриті водойми (р. Либідь, Сирецький струмок, система озер Опечень, Північно-Дарницький меліоканал та інші), у які відбувається відвід дощових вод, при потужній затяжній зливі переповнюються і не в змозі одночасно прийняти дощові води з усієї площі водозабору. Як наслідок – виникають короткочасні підтоплення . Вирішення цієї проблеми – розчистка водойм.”, – додається в дописі.

Також, Київавтодор пояснив причину регулярних підтоплень самого міста.

“Інтенсивна забудова Києва протягом останніх 20 років, у тому числі зелених зон, без оновлення інженерних мереж призводить до повільного сходу води та короткочасних підтоплень”, – підсумували в комунальній корпорації.

Комунальники запевнили, що продовжуватимуть роботу у посиленому режимі.

Нагадаємо, що суботній ранок в Києві почався зі зливи, й у столиці не обійшлось без потопів.

Читайте також: Як злива громадський транспорт зупиняла. Список маршрутів, які не працюють через непогоду

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...