ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 почали готувати до нового опалювального сезону – що зроблять

Автор: Галина Ворона
19:02 11.06

Столичний теплопостачальник – компанія “Київтеплоенерго” – розпочала готувати теплоелектроцентралі № 5 і № 6 до стабільної роботи взимку, в межах якої виконують поточний і капітальний ремонт обладнання, зокрема, всіх шести енергоблоків та 11 водогрійних котлів.

ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 почали готувати до нового опалювального сезону – що зроблять

Так, за цьогорічною програмою капітального ремонту на ТЕЦ-5 відремонтують енергоблок № 3, на ТЕЦ-6 – енергоблок № 1, проведуть діагностику, технічне обслуговування, а також замінять частину застарілого обладнання на нове сучасне. Також на теплоелектроцентралях відремонтують насосне обладнання, вимикачі, трансформатори тощо.

За словами директора СП “Київські ТЕЦ” КП “Київтеплоенерго” Олександра Шевченк, наразі вже майже завершили ремонт четвертого енергоблоку на ТЕЦ-5: провели капремонт турбогенератора, усунули виявлені дефекти обладнання, а також виконали ремонт головної парової засувки турбіни.

Крім того, продовжуємо реалізацію проєктів із модернізації: встановлення конденсаційного економайзера на ТЕЦ-5 та когенераційних установок на ТЕЦ-6. Впровадження цих заходів дозволить підвищити гнучкість енергосистеми Києва, а також покращити якість надання послуг киянам”, – пояснив він.

Зауважимо, у період опалювального сезону київські ТЕЦ-5 і ТЕЦ-6 забезпечують 48% теплопостачання і 60% електроспоживання столиці. Більшість обладнання на них працює близько 40 років і потребує оновлення.

Нагадаємо, до зими відремонтують майже дві сотні столичних котелень. 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...