Театр ляльок на лівому березі Дніпра покаже виставу про “чомучок” – “Чому довгий ніс у слона”

Автор: Любава Лисичкіна
19:11 23.02

Ваші діти вже досягли віку, коли їх почало цікавити все на світі, і ви чуєте на день десятки «чому?». Тоді ця вистава саме для вашої родини!

Театр ляльок на лівому березі Дніпра покаже виставу про “чомучок” –  “Чому довгий ніс у слона”

 Як повідомляється, це вистава про маленьке Слонятко, яке хоче знати про все на світі – і його не зупиняють ані відмови, ані заборони, ані стусани дорослих і, здавалося б, досвідчених сусідів-тварин.

Адже, коли хочеш про щось дізнатися, можна і гори подолати, і джунглі перейти, і аж до самісінького Лімпопо дістатися! Головне – правильна мета і позитивний настрій, а з цим у нашого Слонятка  повний порядок. А в кінці обов’язково чекає винагорода – несподівана, але дуже корисна!

Ростові ляльки, оригінальна сценографія, акробатичні трюки та цікаве музичне оформлення не залишать байдужим жодного глядача. Сповнена гумору та яскравих імпровізацій вистава буде однаково цікава і дітям, і батькам. 

Вистава є переможцем театральної премії “Київська пектораль-2015” у номінаціях “Краща вистава для дітей” та “Краща сценографія”.

Вік: 4+ 

Мова: українська

Тривалість: 60 хвилин

Де: Київ, вул. Миропільска, 1

Відомо,  3 безкоштовні події, які варто не пропустити у вихідні: подивитися давній палац, показати таланти та посміятися досхочу .

Великий Київ у Google News

підписатися